Medewerkers

Directie

Algemeen directeur
Jo Van Vaerenbergh - jo.vanvaerenbergh@derand.be, 02 456 97 82
Adjunct-algemeendirecteur en hoofd gemeenschapscentra
Stefaan Gunst - stefaan.gunst@derand.be, 02 454 86 57
Financieel directeur
Ilse Verhoye - ilse.verhoye@derand.be, 02 454 86 53
Hoofd techniek, preventie en infrastructuur
Ivan Bruggeman - ivan.bruggeman@derand.be, 02 454 86 50

Directiemedewerker
Cindy Nuyts - cindy.nuyts@derand.be, 02 456 97 80
Stafmedewerker ondersteuning gemeenschapscentra
Caro Renckens - caro.renckens@derand.be, 02 454 86 58
Stafmedewerker online communicatie
Dorien De Smedt - dorien.desmedt@derand.be, 02 568 01 72

Randbeleid

Stafmedewerkers
Karla Goetvinck - karla.goetvinck@derand.be, 02 568 01 71
Bernadette Vriamont - bernadette.vriamont@derand.be, 02 456 97 84

Taalpromotie

Coördinator taalpromotie
Cindy Van Dijck - cindy.vandijck@derand.be, 02 568 01 78

Vrije tijd

Stafmedewerkers cultuur, oefenkansen volwassenen en Heerlijk Helder
Karen Stals - karen.stals@derand.be, 02 456 97 85
Wendy Beerens - wendy.beerens@derand.be
Stafmedewerkers jeugd
Jaan Dehantschutter - jaan.dehantschutter@derand.be
Sebastien Ronsmans - sebastien.ronsmans@derand.be
Stafmedewerker sport
Tim Timmermans - tim.timmermans@derand.be
Projectmedewerker sport
Nizar Ujayli - nizar.ujayli@derand.be

Onderwijs

Stafmedewerker projectcoördinatie secundair onderwijs
Hilde Leon - hilde.leon@derand.be
Schoolondersteuners secundair onderwijs
Bart De Velder - bart.develder@derand.be
Laurens Meeus - laurens.meeus@derand.be
Nele de Kock - nele.dekock@derand.be
Jase Van Grembergen - jase.vangrembergen@derand.be
Katrien Beyl - katrien.beyl@derand.be
Lydwin Bulckens - lydwin.bulckens@derand.be
Nina Vincx - nina.vincx@derand.be

Publicaties

Coördinator - hoofdredacteur
Geert Selleslach - geert.selleslach@derand.be, 02 456 97 98
Stafmedewerkers redactie gemeenschapskranten
Silke Castro - silke.castro@derand.be
Guy Bourgeois - guy.bourgeois@derand.be
Stafmedewerker redactie RandKrant
Ingrid Laporte - ingrid.laporte@derand.be, 02 767 57 8

HR

Coördinator
Sabrina Dal Zotto - sabrina.dalzotto@derand.be, 02 454 86 55
Medewerker HR
Michèle D'hert - michele.dhert@derand.be, 02 454 86 56

Financiën

Stafmedewerker financiën
Marijke Van der Straeten - marijke.vanderstraeten@derand.be, 02 454 86 54

Techniek, infrastructuur en preventie

Stafmedewerker ICT
Yannick D. - 02 454 86 51
Stafmedewerker infrastructuur
Ignace De Landtsheer - ignace.delandtsheer@derand.be, 02 454.86.52
Onderhoudstechnieker
Jan Thomas - jan.thomas@derand.be


GC de Boesdaalhoeve

www.deboesdaalhoeve.be

Centrumverantwoordelijke
Liesbet Vermaelen - liesbet.vermaelen@derand.be

Decentrale stafmedewerker
Nele D'herde - nele.dherde@derand.be

Decentrale stafmedewerker gemeenschapsvormende projecten
Lensey De Sutter - lensey.desutter@derand.be

Medewerker administratie en communicatie
Dennis Van de Moortel - dennis.vandemoortel@derand.be
Maya Van Holder - maya.vanholder@derand.be

Onderhoud
Stefania Chiriac


GC de Bosuil

www.debosuil.be

Centrumverantwoordelijke
Mieke Vanoverbeke - mieke.vanoverbeke@derand.be

Decentrale stafmedewerker
Laura Couvreur - laura.couvreur@derand.be

Medewerker administratie en communicatie
Cindy Roeland - cindy.roeland@derand.be
Shauni Ackermans - shauni.ackermans@derand.be

Techniek
Jeroen Herinckx - jeroen.herinckx@derand.be
Rik Lenaerts - rik.lenaerts@derand.be

Onderhoud
Ahmed Tallih
Justin Simbizi


GC de Kam

www.dekam.be

Centrumverantwoordelijke
Anne Decuypere - anne.decuypere@derand.be

Decentrale stafmedewerker jeugd en sport
Thierry Wellens - thierry.wellens@derand.be

Decentrale stafmedewerker gemeenschapsvormende projecten
Rik Verleije - rik.verleije@derand.be

Medewerkers administratie en communicatie
Daisy Cleymans - daisy.cleymans@derand.be
Munanga Kabue - munanga.kabue@derand.be

Techniek
Rudy Schoolmeesters - rudy.schoolmeesters@derand.be

Onderhoud
Silvia Zanzarella


GC de Lijsterbes

www.delijsterbes.be

Centrumverantwoordelijke
Steven De Mesmaeker - steven.demesmaeker@derand.be (vervanging Damienne D'heygers)

Decentrale stafmedewerker jeugd & sport
Eef Segers - eef.segers@derand.be

Medewerkers administratie en communicatie
Erika Algoet - erika.algoet@derand.be
Sanne Dewaele - sanne.dewaele@derand.be

Techniek
Tom Jacobs - tom.jacobs@derand.be

Onderhoud
Christina Verhulst
Mihai Imbarus


GC de Moelie

www.demoelie.be

Centrumverantwoordelijke
Roel Leemans - roel.leemans@derand.be

Decentrale stafmedewerker jeugd en sport
Dirk Craps - dirk.craps@derand.be

Medewerkers administratie en communicatie
Pascale Leemans - pascale.leemans@derand.be
Joke De Bruycker - joke.debruycker@derand.be

Techniek
Danny Gisgand - danny.gisgand@derand.be

Onderhoud
Esther Boateng


GC de Muse

www.demuse.be

Centrumverantwoordelijke
Roel Leemans - roel.leemans@derand.be

Decentrale stafmedewerker jeugd en gemeenschapsvormende projecten
Mikoyan Lamonte - mikoyan.lamonte@derand.be

Medewerker administratie en communicatie
Lore De Pauw - lore.depauw@derand.be


GC de Zandloper

www.dezandloper.be

Centrumverantwoordelijke
Kristof Smet - kristof.smet@derand.be

Decentrale stafmedewerker
Nina Kabula - nina.kabula@derand.be

Medewerkers administratie en communicatie
Inge Demeestere - inge.demeestere@derand.be
Silke Hermans - silke.hermans@derand.be
Sandra Scholiers - sandra.scholiers@derand.be

Techniek
Lucas Couvreur - lucas.couvreur@derand.be (monitor theatertechnici)
Wim Van Belle - wim.vanbelle@derand.be

Onderhoud
Katleen Van Holsbeek
Mihai Imbarus
Naziha Chemlali
Agatha Nikuze