RandKrant


Artikels uit de laatste editie - maart 2010

Els DottermansWas will das Weib?
Vrouwen, liefde en lijden

Wat wil de vrouw? Tja, zeer goede vraag, waar al veel mensen hun kop over gebroken hebben. Ook de voorstelling van Els Dottermans biedt geen sluitend antwoord. Wel brengt ze een plezierige, muzikale theateravond over vrouwen, liefde en lijden.

Lees meer

HerisemmolenStoomdag in de Herisemmolen

De papiermolen in Herisem en de voormalige kartonfabriek Winderickx zijn een van de laatste overblijfselen van de ooit bloeiende papier- en kartonnijverheid in de regio. Tijdens de stoomdag op 7 maart wordt de 100 jaar oude stoommachine opnieuw in werking gesteld.

Lees meer

Sofie DumontSofie Dumont
‘Ik kook eerst in mijn hoofd’

Sofie Dumont is chef van het restaurant Les Eleveurs in Halle. Vorig jaar werd ze verkozen tot Lady Chef 2009, maakte ze furore met een eigen rubriek op de radiozender MNM en publiceerde ze een kookboek.

Lees meer

Afrika museumAfrikamuseum bestaat honderd jaar
Van propaganda naar coöperatie

Het Afrikamuseum in Tervuren viert feest. Het gebouw van het Koninklijk Museum voor Midden-Afrika bestaat honderd jaar. Het jubileumfeest valt samen met de vijftigste verjaardag van de onafhankelijkheid van Congo

Lees meer


Laatste editie - maart 2010

Randkrant mrt10 cover


Archief

Je kunt het archief van RandKrant online raadplegen.


Redactiegegevens

Geert Selleslach (hoofdredactie)
Ingrid Laporte (eindredactie en coördinatie)
Kaasmarkt 75
1780 Wemmel
tel. 02 767 57 89
fax 02 767 57 86
randkrant@derand.be


RandKrant wordt bus aan bus verspreid in de 19 gemeenten van de Vlaamse Rand (Asse, Beersel, Dilbeek, Drogenbos, Grimbergen, Hoeilaart, Kraainem, Linkebeek, Machelen, Meise, Merchtem, Overijse, Sint-Genesius-Rode, Sint-Pieters-Leeuw, Tervuren, Vilvoorde, Wemmel, Wezembeek-Oppem en Zaventem). Het blad brengt maandelijks een gevarieerde mix van actuele onderwerpen, humaninterestrubrieken en culturele berichtgeving.

Woon je niet in de Rand, maar wil je op de hoogte blijven van wat er leeft in dit deel van Vlaanderen?
Een seintje naar de redactie volstaat om RandKrant gratis in de bus te krijgen.

Kalender

02maart 201004
mdwdvzz
22232425262728
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
Zoek activiteit

RandKrant

RKmrt10_cover

Doorzoek de site

Links

Oefen hier je Nederlands

Taalblad.be